With 3 connectors. Radio/TV/SAT. With M3 fixing screw.
Nedladdningar
Teknisk specifikation
Klassificering
| Suitable for degree of protection (IP): | IP20 |
Packning
| Förpackning: | 1/10 |
| Enhet: | st |
ETIM Data
| ETIM Version: | ETIM-9.0 |
| ETIM Class: | EC000018 |
| Assembly arrangement: | Central cover plate |
| Utilization: | SAT |
| Support ring: | Nej |
| With dust cover: | Nej |
| With hinged lid: | Nej |
| Outlet direction: | Straight |
| Imprintable label: | Without indication field |
| With imprint: | Nej |
| Mounting method: | Flush mounted (plaster) |
| Material: | Plastic |
| Material quality: | Thermoplastic |
| Halogen free: | Nej |
| Anti-bacterial treatment: | Nej |
| Surface protection: | Untreated |
| Surface finishing: | Glossy |
| Colour: | White |
| RAL-number (similar): | 9003 |
| Transparent: | Nej |
| Type of fastening: | Other |
| With buses/couplings: | Nej |
| Suitable for number of connectors: | 3 |
| With strain relief: | Nej |
| Shielded buses: | Nej |
| Shielded housing: | Nej |
| Luster terminal: | Nej |
| With lighting: | Nej |
| Device width: | 55 mm |
| Device height: | 55 mm |
| Device depth: | 12.6 mm |