Teknisk specifikation
Elektriska värden
| Nominal voltage: | 230 V |
Packning
| Förpackning: | 1 |
| Enhet: | st |
ETIM Data
| ETIM Version: | ETIM-9.0 |
| ETIM Class: | EC000534 |
| Mounting method: | Flush mounted (plaster) |
| Rated current: | 0.08 A |
| Dimming DALI: | Ja |
| Dimming manufacturer's proprietary system: | Ja |
| Method of operation: | Turn/push button |
| Substation input: | Ja |
| Light value memory: | Ja |
| Min. depth of built-in installation box: | 28.5 mm |
| Device width: | 71 mm |
| Device height: | 71 mm |
| Device depth: | 53 mm |
| Metallic colour: | Nej |
| Compatible with Apple HomeKit: | Nej |
| Compatible with Google Assistant: | Nej |
| Compatible with Amazon Alexa: | Nej |
| IFTTT support available: | Nej |