Incandescent lamp for signal light fitting 230V/3W/E-10.
Teknisk specifikation
Elektriska värden
| Nominal current: | 12.5 mA |
Packning
| Förpackning: | 100/1000 |
| Enhet: | st |
ETIM Data
| ETIM Version: | ETIM-9.0 |
| ETIM Class: | EC000399 |
| Lamp power: | 3 W |
| Technology: | Incandescent lamp |
| Halogen: | Nej |
| Krypton: | Nej |
| Xenon: | Nej |
| Total length: | 28 mm |
| Suitable for torches: | Nej |
| Suitable for pointer: | Ja |
| Suitable for round flashing luminaire: | Nej |