Box cover STL-U60
Typ: AKI8 Produkt ID: 2TKA150006G1 GTIN: 6418677301124 Produkt ID: 2TKA150006G1 J M K
Made of halogen free material (IEC/61249-2-21).
Nedladdningar
Teknisk specifikation
Packning
| Förpackning: | 20/200 |
| Enhet: | st |
ETIM Data
| ETIM Version: | ETIM-9.0 |
| ETIM Class: | EC002656 |
| Diameter: | 90 mm |
| For box-/housing diameter: | 71 mm |
| Length: | 90 mm |
| Width: | 90 mm |
| Depth: | 90 mm |
| Shape: | Round |
| Model: | Blind cover |
| With cable outlet: | Ja |
| Halogen free: | Ja |
| Colour: | White |
| With screws: | Nej |
| Sealable: | Nej |