Protective cover
Protective cover, for junction boxes AU8, AU19 and AU8.73
Typ: PM107 Produkt ID: 2TKA130051G1 GTIN: 6410011525067 Produkt ID: 2TKA130051G1 J M N K
The PM107 protective cover is used to close off junction boxes during casting.
Teknisk specifikation
Packning
| Förpackning: | 100 |
| Enhet: | st |
ETIM Data
| ETIM Version: | ETIM-9.0 |
| ETIM Class: | EC002656 |
| Diameter: | 95 mm |
| For box-/housing diameter: | 95 mm |
| Length: | 95 mm |
| Width: | 95 mm |
| Depth: | 95 mm |
| Shape: | Round |
| Model: | Construction protective cover |
| With cable outlet: | Nej |
| Halogen free: | Ja |
| Colour: | Red |
| With screws: | Nej |
| Sealable: | Nej |