Tape Sensor
Tape Sensor, lenght 2 m
Tyyppi: FLA2100.02 Tuotekoodi: 2TKA002164G1 GTIN: 6410070607858 Tuotekoodi: 2TKA002164G1 K
Self adhesive Leak Guard sensor. Wires connected to sensor by soldering. Length 2 m.
Tekniset tiedot
Dimensions
| Length: | 2 m |
Materials
| Material: | Polyethylene terephthalate |
Pakkaus
| Paketti: | 1/10/100/1200 |
| Yksikkö: | kpl |
ETIM Data
| ETIM Version: | ETIM-9.0 |
| ETIM Class: | EC001764 |
| Type of messaging: | Water |
| Height: | 2000 mm |
| Width: | 15 mm |
| Depth: | 2000 mm |
| Compatible with Apple HomeKit: | Ei |
| Compatible with Google Assistant: | Ei |
| Compatible with Amazon Alexa: | Ei |
| IFTTT support available: | Ei |