Leak Guard
Leak Guard set
Tyyppi: FJW2100 Tuotekoodi: 2TKA002163G1 GTIN: 6410070607162 Tuotekoodi: 2TKA002163G1 K
Leak Guard SET contains the Leak Guard FEH2100, Alarm Unit FIM1200, Transformer FLM1000, Tape Sensor FLA2100.02, Cover Frame 2513 and an installation manual.
Tekniset tiedot
Pakkaus
| Paketti: | 1/10 |
| Yksikkö: | kpl |
ETIM Data
| ETIM Version: | ETIM-9.0 |
| ETIM Class: | EC001764 |
| Type of messaging: | Water |
| Mounting method: | Surface mounting |
| Indication: | Optic/acoustic |
| Operating voltage: | 24 V |
| Colour: | White |
| Height: | 228 mm |
| Width: | 85 mm |
| Depth: | 45 mm |
| Compatible with Apple HomeKit: | Ei |
| Compatible with Google Assistant: | Ei |
| Compatible with Amazon Alexa: | Ei |
| IFTTT support available: | Ei |