Impressivo Accessible Toilet alert
Impressivo Accessible Toilet alert, set with transformer
Tyyppi: FJW1004-84 Tuotekoodi: 2TKA00001119 GTIN: 6438199002934 Tuotekoodi: 2TKA00001119 K
Impressivo SET contains the following signalling products: 1 pc Transformer FLM1000, 1 pc 1-loop Alarm Unit FEH2001, 1 pc Signal Push Button with Draw Cord FAP3002 (calling) and 1 pc Signal Push Button FAP2001 (cancelling).
Tekniset tiedot
Pakkaus
| Paketti: | 1/10 |
| Yksikkö: | kpl |
ETIM Data
| ETIM Version: | ETIM-9.0 |
| ETIM Class: | EC002247 |
| Model: | Complete set |
| Colour: | White |
| RAL-number (similar): | 9016 |
| Voltage type: | AC |
| With transformer: | Kyllä |
| Degree of protection (IP): | IP20 |
| Device width: | 116 mm |
| Device height: | 89 mm |
| Device depth: | 177 mm |