LED dim. insert flex, 1 g
Tyyppi: 64851 U-500 Tuotekoodi: 2CKA006500A0013 GTIN: 4011395294208 Tuotekoodi: 2CKA006500A0013 K
Tekniset tiedot
Luokitus
| Suitable for degree of protection (IP): | IP20 |
Pakkaus
| Paketti: | 1/10 |
| Yksikkö: | kpl |
ETIM Data
| ETIM Version: | ETIM-9.0 |
| ETIM Class: | EC000025 |
| Assembly arrangement: | Basic element |
| Method of operation: | Push button |
| App control via Bluetooth: | Ei |
| Dimming phase cut-on: | Kyllä |
| Dimming phase cut-off: | Kyllä |
| Serial dimmer: | Ei |
| Type of load: | Universal and LED Retrofit |
| Substation input: | Kyllä |
| Light value memory: | Kyllä |
| Applicable with button: | Kyllä |
| Applicable with movement sensor: | Kyllä |
| Applicable with presence indicator: | Kyllä |
| Applicable with time switch/timer: | Kyllä |
| Applicable with transmission button: | Kyllä |
| Applicable with infrared button: | Ei |
| Mounting method: | Flush mounted (plaster) |
| Type of fastening: | Mounting with claw and screw |
| Material: | Plastic |
| Material quality: | Thermoplastic |
| Halogen free: | Kyllä |
| Surface protection: | Untreated |
| Surface finishing: | Matt |
| Colour: | Black |
| Transparent: | Ei |
| Impact strength: | IK00 |
| Nominal voltage: | 230 V |
| Control voltage: | 230 V |
| Max. switching power LED: | 240 W |
| Connection type: | Other |
| Device width: | 71 mm |
| Device height: | 71 mm |
| Device depth: | 30 mm |
| Min. depth of built-in installation box: | 28 mm |
| Compatible with Apple HomeKit: | Ei |
| Compatible with Google Assistant: | Ei |
| Compatible with Amazon Alexa: | Ei |
| IFTTT support available: | Ei |