Dimmer
Tyyppi: 2116/11UJGL-84 Tuotekoodi: 2CKA006599A3031 GTIN: 4011395265710 Tuotekoodi: 2CKA006599A3031
Tekniset tiedot
Sähkösuureet
| Nominal voltage: | 230 V |
Pakkaus
| Paketti: | 1 |
| Yksikkö: | kpl |
ETIM Data
| ETIM Version: | ETIM-9.0 |
| ETIM Class: | EC000534 |
| Mounting method: | Flush mounted (plaster) |
| Rated current: | 0.08 A |
| Dimming DALI: | Kyllä |
| Dimming manufacturer's proprietary system: | Kyllä |
| Method of operation: | Turn/push button |
| Substation input: | Kyllä |
| Light value memory: | Kyllä |
| Min. depth of built-in installation box: | 28.5 mm |
| Device width: | 85 mm |
| Device height: | 85 mm |
| Device depth: | 28.5 mm |
| Colour: | Other |
| Metallic colour: | Ei |
| Compatible with Apple HomeKit: | Ei |
| Compatible with Google Assistant: | Ei |
| Compatible with Amazon Alexa: | Ei |
| IFTTT support available: | Ei |