Rotary button
Rotary button for Jussi dimmers, NOT for 2210UJ-214
Tyyppi: 2115C-214 Tuotekoodi: 2TKA000705G1 GTIN: 6418677330650 Tuotekoodi: 2TKA000705G1 K
Tekniset tiedot
Luokitus
| Suitable for degree of protection (IP): | IP20 |
Dimensions
| Weight: | 20 g |
Pakkaus
| Paketti: | 20/200 |
| Yksikkö: | kpl |
ETIM Data
| ETIM Version: | ETIM-9.0 |
| ETIM Class: | EC000011 |
| Model: | Other |
| Imprint/indication: | None |
| Scannable symbol/barrier free: | Ei |
| Utilization: | Dimmer |
| Suitable for touch sensor connector for bus system: | Ei |
| Type of fastening: | Clamp mounting |
| Monitoring window/light outlet: | Ei |
| Material: | Plastic |
| Material quality: | Thermoplastic |
| Halogen free: | Kyllä |
| Surface protection: | Untreated |
| Surface finishing: | Matt |
| Colour: | White |
| RAL-number (similar): | 9010 |
| With label area: | Ei |
| With exchangeable lens/symbol: | Ei |
| Impact strength: | IK00 |
| Width: | 10 mm |
| Height: | 10 mm |
| Depth: | 8 mm |