Incandescent lamp for signal light fitting 230V/3W/E-10.
Tekniset tiedot
Sähkösuureet
| Nominal current: | 12.5 mA |
Pakkaus
| Paketti: | 100/1000 |
| Yksikkö: | kpl |
ETIM Data
| ETIM Version: | ETIM-9.0 |
| ETIM Class: | EC000399 |
| Lamp power: | 3 W |
| Technology: | Incandescent lamp |
| Halogen: | Ei |
| Krypton: | Ei |
| Xenon: | Ei |
| Total length: | 28 mm |
| Suitable for torches: | Ei |
| Suitable for pointer: | Kyllä |
| Suitable for round flashing luminaire: | Ei |