Box Cover
Tyyppi: AKI37 Tuotekoodi: 2TKA001663G1 GTIN: 6418677307751 Tuotekoodi: 2TKA001663G1 J M N L K
Made of halogen free material (IEC/61249-2-21)
Tekniset tiedot
Pakkaus
| Paketti: | 50/1500 |
| Yksikkö: | kpl |
ETIM Data
| ETIM Version: | ETIM-9.0 |
| ETIM Class: | EC002656 |
| Diameter: | 59 mm |
| For box-/housing diameter: | 49 mm |
| Length: | 60 mm |
| Width: | 60 mm |
| Depth: | 60 mm |
| Shape: | Round |
| Model: | Blind cover |
| With cable outlet: | Ei |
| Halogen free: | Kyllä |
| Colour: | White |
| With screws: | Ei |
| Sealable: | Ei |