Hook 75 mm
Tyyppi: ATR17 Tuotekoodi: 2TKA001735G1 GTIN: 6418677301445 Tuotekoodi: 2TKA001735G1 K
Hook 75 mm
Tekniset tiedot
Pakkaus
| Paketti: | 100/1000 |
| Yksikkö: | kpl |
ETIM Data
| ETIM Version: | ETIM-9.0 |
| ETIM Class: | EC000092 |
| Material: | Steel |
| Plastic sheathed: | Ei |
| Shaft diameter: | 5.5 mm |
| Shaft length: | 75 mm |
| Thread length: | 3 mm |