Connection cover
Connection cover, IP44
Tyyppi: AK12.2 Tuotekoodi: 2TKA150002G1 GTIN: 6418677311680 Tuotekoodi: 2TKA150002G1 J M N L E K
Made of halogen free material (IEC/61249-2-21).
Tekniset tiedot
Luokitus
| Enclosure class: | IP44 |
Pakkaus
| Paketti: | 10/50 |
| Yksikkö: | kpl |
ETIM Data
| ETIM Version: | ETIM-9.0 |
| ETIM Class: | EC002656 |
| Diameter: | 115 mm |
| For box-/housing diameter: | 95 mm |
| Length: | 115 mm |
| Width: | 115 mm |
| Depth: | 115 mm |
| Shape: | Round |
| Model: | Mounting cover |
| With cable outlet: | Kyllä |
| Halogen free: | Kyllä |
| Colour: | White |
| With screws: | Kyllä |
| Sealable: | Ei |