Protective cover
Protective cover for AU67 and AU70
Tyyppi: AS67.70 Tuotekoodi: 2TKA00004021 GTIN: 6438199005942 Tuotekoodi: 2TKA00004021 K
Made of halogen free material (IEC/61249-2-21).
Tekniset tiedot
Pakkaus
| Paketti: | 100 |
| Yksikkö: | kpl |
ETIM Data
| ETIM Version: | ETIM-9.0 |
| ETIM Class: | EC002656 |
| Diameter: | 83 mm |
| For box-/housing diameter: | 83 mm |
| Length: | 83 mm |
| Width: | 83 mm |
| Depth: | 83 mm |
| Shape: | Round |
| Model: | Construction protective cover |
| With cable outlet: | Ei |
| Halogen free: | Kyllä |
| Colour: | Red |
| With screws: | Ei |
| Sealable: | Ei |