Protective cover
Protective cover for AU60.1
Tyyppi: AS60 Tuotekoodi: 2TKA001716G1 GTIN: 6418677332371 Tuotekoodi: 2TKA001716G1 K
Made of halogen free material (IEC/61249-2-21).
Tekniset tiedot
Pakkaus
| Paketti: | 100/1000 |
| Yksikkö: | kpl |
ETIM Data
| ETIM Version: | ETIM-9.0 |
| ETIM Class: | EC002656 |
| Diameter: | 71 mm |
| For box-/housing diameter: | 71 mm |
| Length: | 71 mm |
| Width: | 71 mm |
| Depth: | 71 mm |
| Shape: | Round |
| Model: | Construction protective cover |
| With cable outlet: | Ei |
| Halogen free: | Kyllä |
| With screws: | Ei |
| Sealable: | Ei |