Extension ring
Extension Ring, 28 mm
Tyyppi: PMR410 Tuotekoodi: 2TKA130043G1 GTIN: 6410011523964 Tuotekoodi: 2TKA130043G1 J M N K
The PMR410 is 28 mm deep and is designed for use in, for example, brick walls.
Tekniset tiedot
Pakkaus
| Paketti: | 50 |
| Yksikkö: | kpl |
ETIM Data
| ETIM Version: | ETIM-9.0 |
| ETIM Class: | EC000115 |
| Levelling height: | 28 mm |
| Length: | 71 mm |
| Width: | 71 mm |
| Diameter: | 71 mm |
| Shape: | Round |
| With cover: | Ei |
| Application: | Built-in installation box (device box) |
| Mounting method: | Hollow wall |
| Extension ring: | Kyllä |